Makijaż permanentny - Bemowo

Zapraszamy na stronę:
www.permanentny-makijaz.pl


 

„MAKIJAŻ PERMANENTNY
WYDOBYWA Z KOBIET NATURALNE PIĘKNO”


Sztuka mikropigmentacji znana była już wieki temu. Dowodem tego zjawiska są do dziś zachowane wytatuowane peruwiańskie i egipskie mumie. Świadczą o tym zbiory archeologiczne ze starożytnego Rzymu, dalekiej Japonii, Chin czy Egiptu. W tamtych czasach barwienie ciała w określone wzory mogło być oznaką zajmowanej pozycji społecznej, statutu finansowego, władzy.

 

W „Atelier Relaksu” mikropigmentację wykonuje doświadczona linergistka, która jest dyplomowanym kosmetologiem, szkoleniowcem. Naszym celem jest wykonanie makijażu jak najbardziej subtelnego tak aby twarz wyglądała promiennie
i wyraziściej. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest wywiad w celu wyeliminowania przeciwwskazań oraz dokładnym omówieniu oczekiwań klienta. Zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu. Dysponujemy wieloma rodzajami znieczuleń tak aby przebieg zabiegu był komfortowy dla klientki.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań ceniących wygodę, które pragną podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Brwi o nierównym kształcie, zbyt jasne lub rzadkie można poprawić poprzez korektę ich kształtu, przyciemniając kolor lub dorysowując brakujące włoski. Zadbane i wyraziste brwi sprawiają, że kobieta wygląda młodziej a jej rysy twarzy wyostrzają się. Panie, które uczulone są na kosmetyki kolorowe, czynnie uprawiające sport lub noszą okulary mogą skorzystać z pigmentacji powieki górnej i dolnej. Kiedy kobieta pragnie optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust tak aby stały się bardziej pełne i kobiece, makijaż permanentny jest najlepszym rozwiązaniem.

Mikropigmentacja polega na wprowadzeniu pigmentu w głąb naskórka za pomocą cieniutkiej igły ze stali chirurgicznej przy pomocy profesjonalnego urządzenia ROYAL LINER.

W naszym salonie pracujemy na pigmentach renomowanych firm, które posiadają atesty światowe oraz certyfikaty potwierdzające nietoksyczność i niealergiczność. Barwnik aplikowany jest za pomocą łagodnej metody warstwa na warstwę. Metoda ta pozwala na równomierne rozprowadzenie pigmentu oraz na jego długotrwałe utrzymywanie się w skórze.

Naszym klientkom zapewniamy sterylne warunki podczas zabiegu oraz wysoką jakość wykonanego makijażu.

Za pomocą makijażu permanentnego możemy wykonać:

- pigmentację ust z cieniowaniem lub z wypełnieniem
- pigmentację brwi metodą delikatnych włosków lub cieniowania
- zagęszczenie rzęs nadając wyrazistości oczom
- Eyeliner kreski powiek górnych i dolnych
- Liplight wrażenie pełniejszych ust
- rozświetlić łuk brwiowy - efekt anti-aging
- kamuflaż naczynek, blizn, przebarwień
- pigmentację łysiejącej skóry głowy 

Makijaż permanentny utrzymuje się ok. 2 – 5 lat. Jego trwałość uzależniona jest od wielu czynników. Pigment na brwiach
i oczach będzie utrzymywał się dłużej niż na ustach, wynika to z podłoża skóry.

Główne czynniki mające wpływ na trwałość makijażu to:

- promieniowanie UV
- struktura, grubość i stan skóry
- głębokość pigmentacji
- pielęgnacja skóry po zabiegu
- odcień skóry oraz barwa dobranego pigmentu
- wiek skóry

Podczas zabiegu skóra może być podrażniona, zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy ustępują zazwyczaj w ciągu 1-2 dni wówczas naskórek zaczyna się złuszczać co stanowi naturalny proces końcowej fazy zabiegu. Bardzo ważne jest systematyczne nawilżanie skóry preparatami wskazanymi przez linergistkę. Makijaż po kilku dniach blednie średnio do 50% koloru wyjściowego dlatego nie należy niepokoić się zbyt intensywną barwą tuż po zabiegu nawet gdy zamiarem było wykonanie delikatnego makijażu.

Osoby miewające często opryszczkę powinny minimum na 3 dni przed zabiegiem
i po zabiegu przyjmować preparaty przeciw wirusowe zalecone przez lekarza. Dotyczy
to głównie pigmentacji ust.

PRZECIWSKAZANIA

- ciąża
- cukrzyca
- przyjmowanie leków sterydowych
- choroba nowotworowa w trakcie leczenia
- choroby wirusowe
- stany zapalne
- choroby oczu, częste zapalenie spojówek
- świeże blizny 

Po zabiegu przez minimum 14 dni nie wolno korzystać z sauny, basenu, opalać się i stosować kosmetyków kolorowych w obrębie pigmentowanych miejsc. Nie dostosowanie się do tych wymogów może skutkować obrzękiem, zakażeniem, zmianą barwy pigmentu np. efekt zielonych brwi.

Nie wolno drapać pigmentowanych miejsc i usuwać samodzielnie resztek pigmentu. 

W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta w celu wzmocnienia i utrwalenia efektu końcowego. Druga wizyta powinna się odbyć ok. 2-4 tygodnie po pierwszym pigmentowaniu.
 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
wówczas uzyskacie Panie odpowiedzi
na wszelkie trapiące Was pytania.

Cennik...

 

 

Tekst jest chroniony prawami autorskimi, zabrania się kopiowania, wykorzystywania go do celów komercyjnych,
dopuszczalne jest jedynie przeglądanie i wykorzystywanie we własnych celach.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY 

KARBOKSYTERAPIA 

KWAS HIALURONOWY