Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - Bemowo

Przedłużanie rzęs metodą 1:1
 
Chciałabyś aby twoje oczy miały piękny i wyrazisty kształt?
Aby zostały wizualnie powiększone i wyglądały naturalnie?

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody, dlatego w zależności od potrzeby i życzenia klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości rzęs (od 6 do 17 mm), ich stopnia podkręcenia, grubości a nawet koloru (czarne , brązowe, kasztanowe, niebieskie, złote, czerwone, zielone i fioletowe).

Do każdej rzęsy doczepiamy nową, syntetyczną rzęsę Secret Lashes, JB Lashes lub Clarena przy użyciu kleju, który jest niewidoczny i nie powoduje podrażnień ani alergii.

Rzęsy utrzymują się około sześciu -  ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni), dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości długości rzęs, zaleca się uzupełnienie rzęs co 3-4 tyg, gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa.

Przed zabiegiem nie należy używać tuszu ani podkręcać rzęs (trwała na rzęsy), należy wyjąć soczewki kontaktowe, a twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Zabieg przedłużania rzęs jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych, a nawet może ulec poprawie , wynika to z faktu , że nosząc rzęsy, nie trzeba stosować tuszu do rzęs, który niekorzystnie wpływa na młode dopiero co rosnące rzęsy. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy.

Cennik...

 

 

Tekst jest chroniony prawami autorskimi, zabrania się kopiowania, wykorzystywania go do celów komercyjnych,
dopuszczalne jest jedynie przeglądanie i wykorzystywanie we własnych celach.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY 

KARBOKSYTERAPIA 

KWAS HIALURONOWY