Atelier Relaksu - Salon/gabinet kosmetyczny, fryzjer - Bemowo, Warszawa

Zabiegi nawilżające 

Proponujemy zabiegi dla skór suchych, napiętych, z widoczną utratą jędrności, z uczuciem ciągłego ściągnięcia, dyskomfortu w postaci pieczenia i łuszczenia się.

Celem zabiegów jest:

- oczyszczenie skóry z martwych warstw naskórka
- przywrócenie równowagi hydro-lipidowej naskórka
- intensywne nawilżenie
- działanie odżywczo-naprawcze.

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

PEELING MIGDAŁOWY Mandel Plus

SONOFOREZA


EGOSTYLE zabieg odbudowywujący z kwasem hialuronowym.
                   
Isabelle Lancray

Wykorzystuje nowatorski kompleks antypollution, wzbogacony o koncentrat kwasu hialuronowego, który zwalcza niekorzystny wpływ środowiska zewnętrznego, stresu i zmęczenia na skórę. Wzmacnia mechanizmy obronne naskórka, niweluje nadwrażliwość i reaktywność, uodparnia, wyrównuje ubytki wilgoci. Skóra odzyskuje napięcie, gładkość i zdrowy koloryt.

Dla każdego rodzaju cery. Ukierunkowane działanie przed niekorzystnym wpływem środowiska.

DZIAŁANIE

Zwalcza skutki działania środowiska zewnętrznego na skórę, stres, odbudowuje naturalną barierę ochronną, łagodzi nadmierną wrażliwość i nadpobudliwość, uzupełnia ubytki wilgoci.

EFEKT

Skóra staje się miękka i elastyczna w dotyku, jest bardziej odporna, znika nadwrażliwość.
 


Nano Surmer Hot/Cold Stones Massage

Isabelle Lancray

Optymalna regeneracja cery ekstremalnie suchej
Masaż głowicą ciepło/zimno.

Zabieg adresowany jest dla skóry ekstremalnie suchej, łuszczącej się. Ukierunkowane działanie odbudowy warstwy lipidów w płaszczu ochronnym, odżywia, zapobiega utracie wilgoci, zmniejsza proces łuszczenia, redukuje nadmierną wrażliwość, wygładza drobne zmarszczki, likwiduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry.

W zabiegu wykorzystano nowatorską formułę nanoemulsji w pielęgnacji skóry ekstremalnie suchej. Nanosomy wypełnione składnikami aktywnymi o lipofilnym charakterze zapewniają doskonałe efekty na trzech poziomach: dostarczają witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiając i nawilżając skórę, zatrzymują wilgoć, przeciwdziałają odwodnieniu. Ich niewielkie rozmiary są gwarancją skutecznej penetracji naskórka, wysokiej stabilności i celowości dotarcia.

Połączony z zabiegiem masaż głowicą ciepło/zimno, prowadzony wzdłuż punktów akupresurowych, odpręża i rozluźnia mięśnie, stymuluje mikrocyrkulację. Cera jest lepiej dotleniona i odżywiona, staje się miękka, odzyskuje komfort.

Częstotliwość zabiegów:
Jako pojedynczy zabieg SOS lub w serii 4 zabiegi 1 x w tygodniu

Czas przebiegu zabiegu – 90 minut.
 


Program Trójwymiarowego Nawilżania – „Ukryte pragnienie”

Działanie zabiegu jest wielokierunkowe. Szczególnie polecany jest osobom po nadmiernych kąpielach słonecznych i długo przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych. Intensywnie nawilża, likwiduje uczucie ściągania skóry, odżywia, pobudza procesy naprawcze wygładzając i rozjaśniając koloryt skóry

*zabieg autorski, komponowany indywidualnie do potrzeb skóry

Przewidywany czas zabiegu – 120 minut.

Cennik...

 

 

Tekst jest chroniony prawami autorskimi, zabrania się kopiowania, wykorzystywania go do celów komercyjnych,
dopuszczalne jest jedynie przeglądanie i wykorzystywanie we własnych celach.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY 

KARBOKSYTERAPIA 

KWAS HIALURONOWY